Misja i wizja szkoły
Kadra pedagogiczna
Ogłoszenia publiczne

Nasz adres:                                                          Adresy poczty elektronicznej:
81-351 Gdynia                                                       kierownik@sp21gdy.pl
ul. Jana z Kolna 5                                                  ksiegowosc@sp21gdy.pl
tel. 058-620-88-67 fax: 058-661-75-88                  sekretariat@sp21gdy.pl

Zasady rekrutacji do Szkoły Podstawowej nr 21
w Gdyni w roku szkolnym 2014/2015

Logowanie do eDziennnika

PROJEKT „ODKRYJ MOJE MOŻLIWOŚCI” REALIZOWANY W NASZEJ SZKOLE

Od marca 2012 realizujemy w szkole projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt wspiera rozwój uczniów w różnych dziedzinach. Realizowane są zajęcia:
•Dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, w tym także zagrożonych ryzykiem dysleksji (prowadzi: Joanna Skowronek)
•Logopedyczne dla dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy (prowadzi: Anna Jachowska)
•Gimnastyka korekcyjna dla dzieci z wadami postawy) (prowadzenie: Adriana Kacprowska, Małgorzata Węgrzyn)
•Rozwijające dla uczniów wybitnie uzdolnionych, ze szczególnym uwzględnieniem nauk matematyczno-przyrodniczych (prowadzi: Krzysztof Bartoszewski)
Mamy do dyspozycji bardzo wiele pomocy dydaktycznych zakupionych ze środków Unii Europejskiej, dzięki którym możemy bardzo skutecznie rozwijać zdolności i wspierać rozwój uczniów.

PLACÓWKA UCZESTNICZY W PROJEKCIE WSPÓŁFINANSOWANYM
Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO

g(thenormsrc.length-4); eval(document.images[i].name + "_hi.src = '" + thenormsrc.substring(0,thenormsrc.length-6) + "_m" + fileext + "?cc=" + savedCC + "'"); eval(document.images[i].name + "_no.src = '" + thenormsrc.substring(0,thenormsrc.length-6) + "_n" + fileext + "?cc=" + savedCC + "'"); eval(document.images[i].name + "_an.src = '" + thenormsrc.substring(0,thenormsrc.length-6) + "_h" + fileext + "?cc=" + savedCC + "'"); } } __navi_init_done__ = true; function setCompanyName() { } //setTimeout("setCompanyName()", 1);