Strona g�ówna
Nasze osi�gni�cia
Galeria zdj��
Og�oszenia publiczne

Akcja "NAKRĘTECZKI DLA NATALECZKI"

Natalka jest podopieczną Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Uzyskane ze sprzedaży nakrętek środki finansowe wpływają na indywidualne konto Natalki i przeznaczone zostaną na Jej leczenie oraz rehabilitację. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 21 w Gdyni całym sercem wspierają Natalkę.

"Szan. Pani Dyrektor

W załączeniu przesyłam kilka zdjęć wykonanych w dniu dzisiejszym podczas odbioru nakrętek z Waszej szkoły. Jednocześnie w imieniu wnuczki Natalki i całej naszej rodziny pragnę podziękować za zorganizowanie akcji "NAKRĘTECZKI DLA NATALECZKI", przekazane kapselki oraz wiele ciepłych słów i życzeń.
Dzięki Waszej pomocy i wsparciu w trudnych chwilach, wytężonej pracy lekarzy, rehabilitantów oraz logopedów Natalka wypowiada coraz więcej słów, a w listopadzie 2012 roku - podczas 2-tygodniowego turnusu rehabilitacyjnego zrobiła kilka pierwszych kroczków. Jednocześnie pragniemy podzielić się z Wami naszą największą radością.
POD KONIEC STYCZNIA 2013 ROKU - PO 35 MIESIĄCACH OD URODZENIA NATALCE UDAŁO SIĘ SAMODZIELNIE PRZEJŚĆ Z POKOJU DO KUCHNI I ŁAZIENKI.
Mamy nadzieję, że już niedługo - dzięki dalszym zabiegom i rehabilitacji Natalka będzie mogła uczęszczać do przedszkola, a później do szkoły, aby uczyć się i rozwijać razem z innymi dziećmi. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

Dziadek Janusz z rodziną

PS Natalka jest podopieczną Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Uzyskane ze sprzedaży nakrętek środki finansowe wpływają na indywidualne konto Natalki i przeznaczone zostaną na Jej leczenie oraz rehabilitację."

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć !